rajukivi

Pidetään yhteyttä

Louhinta ja Infrarakentaminen

Jarno Virtanen

Urakoitsija

0400 364 905
jarno@rajukivi.fi

Mika Sipola

Työpäällikkö Tampere

0400 929445
mika@rajukivi.fi

Petri Lehtonen

Työnjohto

040 550 8765
petri@rajukivi.fi

Jarmo Laaksonen

Työnjohto

0400 821 766
jarmo@rajukivi.fi

Christian Söderling

Työpäällikkö, betonirakentaminen

044 766 5061
christian@rajukivi.fi

Aku Leinonen

Työmaapäällikkö

040 7558 566
aku@rajukivi.fi

Monika Hellman

Hallinto

040 843 7859
monika@rajukivi.fi

Oskari Virtanen

Logistiikkaharjoittelija

040 565 7626
oskari@rajukivi.fi

Olli Virtanen

Työnjohtoharjoittelija

044 200 4131
olli@rajukivi.fi

Jarno Virtanen

Urakoitsija

0400 364 905
jarno@rajukivi.fi

Mika Sipola

Työpäällikkö Tampere

0400 929445
mika@rajukivi.fi

Petri Lehtonen

Työnjohto

040 550 8765
petri@rajukivi.fi

Jarmo Laaksonen

Työnjohto

0400 821 766
jarmo@rajukivi.fi

Aku Leinonen

Työmaapäällikkö

040 7558 566
aku@rajukivi.fi

Christian Söderling

Työpäällikkö, betonirakentaminen

044 7665061
christian@rajukivi.fi

Olli Virtanen

Työnjohtoharjoittelija

044 200 4131
olli@rajukivi.fi

Oskari Virtanen

Logistiikkaharjoittelija

040 565 7626
oskari@rajukivi.fi

Monika Hellman

Hallinto

040 843 7859
monika@rajukivi.fi

Oletko kiinnostunut työskentelystä rajutiimin riveissä?
Kasvuyrityksenä haemme aika-ajoin ahkeria ja motivoituneita rajun asenteen omaavia henkilöitä riveihimme. Jos olet jo alan konkari tai oppimishaluinen tekijä – tiedät keneen ottaa yhteyttä!

Oletko kiinnostunut työskentelystä rajutiimin riveissä?
Kasvuyrityksenä haemme aika-ajoin ahkeria ja motivoituneita rajun asenteen omaavia henkilöitä riveihimme. Jos olet jo alan konkari tai oppimishaluinen tekijä – tiedät keneen ottaa yhteyttä!

Oletko kiinnostunut työskentelystä rajutiimin riveissä?
Kasvuyrityksenä haemme aika-ajoin ahkeria ja motivoituneita rajun asenteen omaavia henkilöitä riveihimme. Jos olet jo alan konkari tai oppimishaluinen tekijä – tiedät keneen ottaa yhteyttä!

Rajukivi Oy

Sanojensa takana seisova infra-alan ammattilainen jo kolmannessa sukupolvessa. Rouheaa tekemistä ja vankkaa osaamista Pirkanmaan ja Varsinais-Suomen alueella.

Pirkanmaa

Realparkinkatu 4
37560 Lempäälä

varsinais-suomi

Sepänmäentie 1
21250 Masku

Rajukivi Oy

Sanojensa takana seisova infra-alan ammattilainen jo kolmannessa sukupolvessa. Rouheaa tekemistä ja vankkaa osaamista Pirkanmaan ja Varsinais-Suomen alueella.

Pirkanmaa

Realparkinkatu 4
37560 Lempäälä

varsinais-suomi

Sepänmäentie 1
21250 Masku

Copyright 2024 | Rajukivi Oy | tietosuoja